Pocítila jsem změnu na duchovní úrovni. Dokážu se lépe soustředit. Mám spoustu nápadů a jsou mnohem jasnější. Moje intuice je ostřejší.

— Iva T.

Po prvním testu GlycanAge jsem byla trochu překvapená, protože jsem byla biologicky starší než můj chronologický věk. Denně jsem vypila 1,5 litru vody Analemma, někdy i 2 litry. Když jsem pila méně, všimla jsem si, že si mé tělo žádá více. Druhý test přinesl úlevu a nadšení, protože můj biologický věk výrazně omládl. Nyní jsem „mladší“ než můj chronologický věk a jsem více než motivovaná pokračovat.

— Diana D.

Jako sportovkyně jsem vždy věnovala pozornost množství a kvalitě vypité vody. Koherentní voda Analemma má mnohem lepší chuť a mám pocit, jako by bylo snazší vypít více vody. Pocit svěžesti a vědomí, že je vaše tělo, každá vaše buňka, plně hydratováno vodou, která je „živá“, mi dodává pocit větší radosti a energie během dne.

— Monika B.

Poslední měsíc používám k úpravě vody trubičku Analemma s koherentní vodou a musím říct, že jsem nadšená. Voda opravdu chutná úžasně a čerstvě. Bydlím v oblasti, kde je voda velmi tvrdá. I když použiji vodní filtry, stále cítím, že voda není „čistá“. Po úpravě pomocí trubice Analemma je voda úplně jiná, protože když ji používám, mám pocit, že je voda čistá a živá. Z celého srdce doporučuji všem, aby ji používali denně, protože dobrá kvalita vody je velmi důležitá pro naši pohodu.

— Ivana K.

Používám Analemma trubici s koherentní vodou zatím jeden měsíc, jak v domácnosti, tak ji rovněž co nejčastěji nosím s sebou ven. Kvalita vody je pro mě velmi důležitá, protože si myslím, že je základem zdravého života. Musím říct, že jsem si všimla téměř okamžitě, že chuť vody, upravené koherentní vodou v Analemma trubici, je jiná. Zdá se mi, že voda je živější a energizující, někdy se zdá jiskřivá a průzračnější. Cítím, že buňky mého těla jsou spokojenější. Doporučuji ji všem; jsem si jistá, že všichni pocítí rozdíl, pokud jde o kvalitu vody.

— Ana Z.

Používám koherentní vodu Analemma od listopadu 2019. Rozdíl v chuti vody je tak silný, že když ji zapomenu vzít s sebou, mimo domov nedopiji ani sklenici vody. Takže první věc je chuť, druhý rozdíl je ve frekvenci. I když se to nedá snadno změřit, mám pocit, že koherentní voda obsahuje více energie. Dokonce jsem udělala pokus, kdy jsem vodu spojila se záměrem, a rozdíl v koherentní vodě oproti běžné vodě z kohoutku byl pozoruhodný. Musím také sdílet informaci, že jsem obeznámena s konceptem energie ve vodě, protože jsem dříve používala jiný výrobek, který k úpravě vody používá embosovanou skleněnou láhev. Kromě náročnosti s jejím přenášením jsem však mívala pocit, že se chuť vody po 2-3 dnech mění. S koherentní vodou Analemma tomu tak není a svěží chuť vody zůstává taková, jaká je, po celou dobu co ji uchováváte po jejím upravení. Stručně řečeno, snadno se používá a kamkoliv přenáší, voda chutná skvěle a zůstává taková i při delším uchovávání. Za nic jiného ji měnit nebudu.

— Sonia G.

Poprvé jsem o koherentní vodě a jejím spojení s naším tělem a myslí slyšela někdy na začátku roku 2019. Poté jsem si prozkoumala kompletní technologii, která za ní stojí, a její nizozemské vynálezce. Již tehdy jsem byla přesvědčena, protože jsem si dobře vědoma holandské odbornosti v oblasti vodních technologií, vzhledem k tomu, že s Holanďany spolupracuji již téměř dvě desetiletí. Před několika týdny jsme si s kamarádkou koupily dvě trubice Analemma s koherentní vodou a byl to úžasný zážitek, co se týče chuti, pocitu po pití a dlouhodobé chuti. Můj čtrnáctiletý syn říká: „Dává pocit vody z potoka z Himálaje, přirozeně sladká a jiskřivá.“ V porovnání s běžnou balenou vodou mi přijde chuť více osvěžující a molekuly vody se zdají jako živé. Osobně jsem přestala pít vodu, aniž bych ji nejprve upravila pomocí koherentní vody v trubici Analemma. Také jsem si všimla, že se moje spotřeba vody výrazně snížila, protože uhasí moji žízeň na kvalitativní úrovni. Zjistila jsem, že je to docela obohacující zážitek prostřednictvím vody . Prosím, vyzkoušejte tuto technologii, která je starověkou vědou v moderním balení!

— Rima Y.

Já i moje rodina pijeme koherentní vodu Analemma pravidelně již více než měsíc. Od té doby cítíme větší svěžest než u běžné vody z kohoutku, kterou jsme pili dříve. A nejen to, zalévám koherentní vodou Analemma naši pokojovou bazalku a zaznamenala jsem podstatný rozdíl v růstu rostliny!

— Sanjay A.

Můj první test GlycanAge odhalil, že jsem biologicky o rok starší než můj chronologický věk. Po třech měsících pití vody Analemma se můj biologický věk zlepšil o 8 let! Nyní jsem o 7 let „mladší“, než je můj chronologický věk, a jsem více než motivován pokračovat. Jsem mnohem klidnější a také lépe spím.

— Claudio T.

Po nějaké době používání vody Analemma jsem začal cítit více síly. Považoval jsem to za výzvu, pozvání k vědomé změně v mém životě. Začal jsem pociťovat očistu na fyzické úrovni. Změnil jsem svůj jídelníček a začal jsem pravidelně cvičit. Zhubl jsem 13 kilogramů, aniž bych měl pocit, že se o něco připravuji. Omezil jsem kouření. Začal jsem pravidelně meditovat a cítím se vnitřně mnohem klidnější. Pití vody Analemma změnilo mnoho věcí v mém životě, vyústilo v novou úroveň vědomí.

— Ivan C.