Použití je velice snadné, přeměnit vodu na energizující zvládne opravdu každý

Analemma je nástroj pro přeměnu běžné  vody z kohoutku do energizující, supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. V běžné kohoutkové vodě se molekuly H2O pohybují chaoticky a nepravidelně.  Analemma jednoduchým procesem radikálně změní stav vody tím, že přeskupí molekuly H2O do kapalné krystalické struktury. Tato struktura a její stabilita má neobyčejný vliv na všechny živé organismy.

Analemma Trubice

Trubice s vodou se skládá z trubice z křemenného skla s rukojetí z nerezové oceli, která je naplněna plnospektrální koherentní vodou ®.

Strukturuje molekuly vody, kterou pijete, tak aby vytvářela koherenci  uvnitř vašeho těla a mysli.

Výhody
Energizující voda 4

Jak se Analemma používá

Pozn.: Na videu lze zapnout české titulky.

Návod na použití

Přečtěte si prosím návod pečlivě

  1. Otevřete točivým pohybem ochranný obal a vyjměte Trubici s vodou. V případě modelu z nerezové oceli je možno vytvořit delší držák na Trubici s vodou tak, že ochranný obal, ze kterého jste vyjmuli Trubici s vodou, našroubujete na držák Trubice s vodou.
  2. Míchejte vodu Trubicí s vodou po dobu 15-30 sekund pro úpravu 250–300 ml, po dobu alespoň 60 sekund v případě úpravy 1L vody. K výpočtu času nutného pro úpravu většího nebo menšího množství vody použijte výše uvedené poměry.
  3. Vyhněte se nehygienickému používání a/nebo vlhkému skladování, aby nedošlo ke kontaminaci Trubice s vodou mikroorganismy/bakteriemi. Udržujte Trubici čistou a nesahejte na její skleněnou část, vždy ji berte do ruky za nerezový konec; po použití Trubici s vodou pečlivě opláchněte a vysušte čistou utěrkou. Trubici je možné čistit také alkoholovým roztokem nebo biologickým mýdlem. K čištění Trubice s vodou nepoužívejte dráždivé nebo jinak škodlivé čistící prostředky obsahující chemikálie. Nikdy nemyjte Trubici s vodou v myčce na nádobí.
  4. Trubice z křemenného skla je velmi křehká, proto je třeba ji po každém použití neprodleně vrátit do obalu. Udržujte Trubici s vodou mimo dosah dětí na bezpečném a zajištěném místě. Pokud je možné, skladujte Trubici s vodou na tmavém a suchém místě při pokojové teplotě (nikoliv nižší než 4°C a nepřesahující 25°C). Neskladujte na přímém slunci.
  5. Nepoužívejte Trubici s vodou do teplých nebo horkých tekutin, protože Trubice může prasknout. Vodu, kterou chcete zahřívat/vařit, upravte Trubicí dle bodu č.2 Návodu na použití, před jejím zahříváním. Když budete koherentně aktivovanou vodu zahřívat nad 65°C, dojde k dočasné ztrátě koherence, která se sama znovu obnoví, jakmile se voda ochladí.
  6. Před prvním použitím Trubice na úpravu vody doporučujeme vystavit Trubici na několik minut na přímé slunce. Dále je pak vhodné Trubici s vodou vystavovat na přímé slunce zhruba jednou za 14 dní, protože přímé sluneční záření pomáhá Trubici nabít. Nicméně toto není nezbytně nutné a Trubice s vodou bude plnit svoji určenou funkci i bez jejího vystavování přímému slunečnímu záření.
  7. Vždy používejte Trubici s vodou tak, jak je popsáno v tomto návodu. V případě pochybností o správném použití nás kontaktujte.

Na webových stránkách www.energizujici-voda.cz naleznete kontaktní údaje, další informace a krátké instruktážní video o používání Trubice s vodou.

Kupte si ještě dnes vaši Analemma

Připojte se k  “(R)evoluci vody”

Energizující voda 3

Analemma – trubice na úpravu vody

3 990 

Analemma je nástroj pro přeměnu běžné vody z kohoutku do energizující, supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. V běžné kohoutkové vodě se molekuly H2O pohybují chaoticky a nepravidelně.  Analemma jednoduchým procesem radikálně změní stav vody tím, že přeskupí molekuly H2O do kapalné krystalické struktury. Tato struktura a její stabilita má neobyčejný vliv na všechny živé organismy.