Vliv sítí 4G a 5G na naše biologické systémy
Neustálý vývoj technologií stvořil svět, který je trvale a globálně propojen prostřednictvím sítí Wi-Fi, 4G a 5G. Pro síť 5G je zapotřebí širší rozsah frekvencí, což vyžaduje zvýšení počtu používaných antén a satelitů. Řada studií zkoumala, jaký vliv mají hladiny frekvencí jednotlivých technologií na naše tělo. Vědci však stale nejsou jednotní. Některé studie tvrdí, že síť 5G není pro člověka a životní prostředí škodlivá, zatímco jiné naznačují, že je třeba zvážit potenciální zdravotní riziko a že pro lepší pochopení nově vytvořené technologie je zásadní důkladný budoucí výzkum. Některé studie navíc ukázaly, že nové sítě negativně ovlivňují bakterie v lidském těle, což by mohlo v budoucnu představovat velký problém, protože význam bakterií v lidském těle je mezi vědci dobře známý fakt.
Náš tým provedl řadu studií, které zkoumají vliv sítí 4G a 5G na naše biologické systémy. Kromě toho jsme provedli test mozku pomocí EEG, abychom posoudili naši práci. Vzhledem k tomu, že velké procento mozku a lidského těla tvoří molekuly vody, byly experimenty prováděny také s vodou. Do experimentu byl zahrnut také výzkum vzduchu.
Výzkum rostlin
Měřili jsme kvalitu rostlin pomocí specifických senzorů. Zdravá rostlina má určité množství slabého napětí a dokáže reagovat na světlo a půdu. Když je rostlina oslabená, hladina energie se přiměřeně sníží. Když rostlina odumře, nenaměří se žádná hladina energie. Poté jsme frekvence 4G a 5G nasměrovali na dešťovou vodu a pomocí různých senzorů a spektroskopie jsme měřili určité vlastnosti. Výsledky ukázaly, že při působení frekvencí 4G a 5G klesají energetické hladiny vody i rostlin.
Dalším krokem experimentu bylo vytvoření koherentní dešťové vody. Když byla vystavena frekvencím 4G a 5G, energetická hladina této koherentní vody také klesla, ale stabilizovala se mnohem rychleji ve srovnání s běžnou vodou.
Molekuly vody spolu neustále komunikují
Molekuly vody tvoří naši DNA a buněčnou strukturu a je důležité si uvědomit, že tyto molekuly spolu neustále komunikují a vytvářejí tak systém, v němž probíhá neustálá výměna informací.