Energizující plnospektrální koherentní strukturovaná voda

Pití vody Analemma vám může doslova prodloužit život. Nejenže zpomaluje proces stárnutí, ale může ho i zvrátit.

Mimořádné omlazení těla a mysli

Podle měření GlycanAge vám pití vody Analemma může doslova prodloužit život.

Pití vody Analemma vám může doslova prodloužit život. Nejenže zpomaluje proces stárnutí, ale může ho i zvrátit.

Při testování vlivu vody Analemma na lidské zdraví jsme použili mimořádně přesnou a důkladně prozkoumanou vědeckou metodu: GlycanAge.

Test GlycanAge velmi přesně určuje váš biologický věk. Prozradí vám, kolik je vám ve skutečnosti let, a tedy jak jste vlastně zdraví.

Věda

Další prospěšné vlastnosti Analemma

Podporuje synchronizaci mozkových vln

Analemma vytváří harmonii. Vytváří rovnováhu v našem těle a mysli. Jednou z klíčových oblastí, kde k této harmonizaci dochází, je mozek.

Zvýšení energetického výkonu vody o 300 %

Věděli jste, že voda má elektrický výkon 150 až 300 mV? Již po několika krouživých pohybech s Analemma trubicí se elektrický výkon téže vody zvýší o neuvěřitelných 300 %!

Tělo a mysl ve stavu souladu

Krystalická struktura, kterou Analemma ve vodě vytváří, umožňuje vašemu tělu stát se lepším “přijímačem”. Otevírá cesty k tomu, aby vaše tělo bylo vědomější, propojenější a lépe sladěné s harmonickými rytmy přírody.

Podporuje synchronizaci mozkových vln

„Analemma je průlom, je to revoluce ve vědě o vodě.“

Dolf Zantinge, vynálezce a inventor v oblasti získávání dat

Mozek je orgán, který v těle obsahuje nejvíce vody, a proto hraje voda zásadní a významnou roli ve všech jeho funkcích. Při testování vlivu vody Analemma na mozkové vlny jsme si všimli, že během půl hodiny po vypití vody Analemma nastala rovnováha. Pomocí EEG jsme zaznamenali okamžité pozitivní účinky vody Analemma v různých částech mozku. Všimli jsme si také, že používání mobilních telefonů tuto křehkou rovnováhu narušuje a vytváří v mozkových vlnách chaos.

Aplikovali jsme vodu Analemma uživatelům mobilních telefonů, abychom zjistili, zda-li dojde k obnovení rovnováhy – a hle, během několika minut po vypití vody došlo k obnovení rovnováhy.

Analemma vytváří harmonii. Vytváří rovnováhu v našem těle a mysli. A tam, kde se to projevuje nejrychleji, je mozek.

Koupit Analemma

Zvýšení energetického výkonu vody o 300 %

„Je to tak jednoduché, pokud jste naživu, měli byste pít tuto vodu.“

Dr. Renee Steimman, lékař

Věděli jste, že voda má elektrický výkon 150 až 300 mV? Již po několika krouživých pohybech s Analemma trubicí se elektrický výkon téže vody zvýší o neuvěřitelných 300 %!

Když pijeme  energizující vodu Analemma, veškerá tato energie se dostává do našich buněk a revitalizuje a obnovuje celý náš systém.

 

K testování zvýšení elektrického výkonu jsme použili nově vyvinutou technologii, která dokáže měřit extrémně nízké frekvence ve vodě a rostlinách. Vzali jsme dešťovou vodu, upravili ji  Analemma  trubicí na koherentní a poté změřili změny v jejím výkonu. Elektrický výkon vody se zvýšil o 300 %! Poté jsme stejnou vodou zalévali rostliny a měřili změny po dobu následujících 3 měsíců. Výsledky byly ohromující: rostliny zvýšily svůj energetický výkon až o 300 %, tedy stejně jako voda. Díky této vysoké hladině energie zůstaly rostliny naživu mnohem déle.

Koupit Analemma

Tělo a mysl ve stavu souladu

„Tato voda je požehnáním.“

Dr. Eric Laarakker, DMV, zakladatel institutu a kliniky den Hoek Health Academy

Všichni usilujeme o spojení. Všichni se snažíme být smysluplně propojeni sami se sebou a se vším kolem nás. Kvantová fyzika jasně ukazuje, že vše ve vesmíru je vzájemně propojeno. Naše schopnost „vnímat“ informace, které k nám přicházejí, je klíčová pro vytvoření nejvyšší možné úrovně života pro nás i naši planetu. Vzhledem k tomu, že 99 % našich molekul tvoří voda, musí naše schopnost „vnímat“ spočívat v samotné vodě. Krystalická struktura, kterou Analemma ve vodě vytváří, umožňuje vašemu tělu stát se lepším „přijímačem“. Otevírá cesty k tomu, aby se vaše tělo stalo vědomějším, propojenějším a lépe sladěným s harmonickými rytmy přírody.

Koherence se rovná vědomí, proto vodu Analemma nazýváme „vědomou vodou“.

Koupit Analemma

Seznamte se s Analemma

Pozn.: Na videu lze zapnout české titulky.

Kupte si ještě dnes vaší Analemma

Připojte se k “(R)evoluci vody”

Energizující voda 3

Analemma – trubice na úpravu vody

4 050 

Analemma je nástroj pro přeměnu běžné vody z kohoutku do energizující, supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. V běžné kohoutkové vodě se molekuly H2O pohybují chaoticky a nepravidelně.  Analemma jednoduchým procesem radikálně změní stav vody tím, že přeskupí molekuly H2O do kapalné krystalické struktury. Tato struktura a její stabilita má neobyčejný vliv na všechny živé organismy.