Napsali o nás

Omlazující síla koherentní vody: Analemma zahájila revoluci vody mávnutím křišťálové hůlky – supernabitá, plnospektrální H2O pro harmonii těla i mysli

NEW YORK, 14.června, 2021 /PRNewswire/ — společnost Analemma oznámila oficiální uvedení svého jedinečného produktu, nástroje Analemma, na trh. Nástroj Analemma, vyráběný v Nizozemsku, je čirá křemenná křišťálová trubice-tyčinka, naplněná jedinečnou „mateřskou vodou“, pro přeměnu běžné vody z kohoutku do supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. Když se nástroj Analemma dostane do blízkosti obyčejné vody, způsobí přeskupení chaoticky a nepravidelně se pohybujících molekul H2O do stejné kapalné krystalické struktury, jakou má mateřská voda. Tato struktura a její stabilita má pozoruhodný vliv na všechny živé tvory, kteří se vody napijí.

„Zní to opravdu jako kouzlo, ale klíčem k omlazující síle Analemma a mateřské vody je věda,“ říká Mario Brainovic, generální ředitel společnosti. „Všichni usilujeme o spojení. Všichni chceme být smysluplně propojeni sami se sebou a se vším kolem nás. Kvantová fyzika zcela jasně ukazuje, že vše ve vesmíru je vzájemně propojeno. Naše schopnost „vnímat“ informace, které k nám přicházejí, je klíčem k vytvoření nejvyšší možné úrovně života pro nás i naši planetu. A protože 99 % molekul našeho těla tvoří voda, musí naše schopnost vnímání informací spočívat v samotné vodě. Krystalická struktura, kterou nástroj Analemma ve vodě vytváří, umožňuje tělu stát se lepším „přijímačem“. Otevírá cesty tělu stát se vnímavějším, propojenějším a lépe sladěným s harmonickými rytmy přírody. Soulad se rovná vědomí. Proto nazýváme vodu Analemma „vědomou vodou“.

 

Analemma: Harmonie mozkových vln a GlycanAge*

V celé řadě testů se ukázalo, že účinky pití vody Analemma jsou v naprosté většině pozitivní. V jedné dvojitě zaslepené studii prováděné na dvojčatech byl prokázán mimořádný vliv pití koherentní vody na mozkové vlny. V rámci testu  jedno dvojče pilo běžnou vodu, zatímco druhé pilo po dobu několika týdnů čistou koherentní vodu. Již během půl hodiny po vypití vody Analemma EEG jasně ukázal, že u druhého dvojčete nastala rovnováha mozkových vln. Tato rovnováha byla znatelná a prokazatelná po několik hodin, ale u dvojčete, které pilo pouze běžnou vodu, přítomna nebyla.

„V dalším testu vlivu vody Analemma na lidské zdraví jsme použili GlycanAge,“ řekl Mario Brainovic. „GlycanAge je nezávislá inovativní metoda využívající nejmodernější vědecké poznatky k vyhodnocení biologického věku a zdraví pomocí řady biologických markerů. Velmi přesná věda zabývající se glykany je publikována ve více než 120 vědeckých časopisech. Naší studie GlycanAge se zúčastnili jedinci obou pohlaví a různého věku, kteří podstoupili první test GlycanAge, abychom vytvořili výchozí bod studie.

Poté pili účastníci vodu Analemma po dobu tří měsíců, po jejichž uplynutí podstoupili druhý test. Účastníci během studie nezměnili nic ze svého běžného životního stylu. Vše zůstalo stejné, kromě vody, kterou pili.

Výsledky byly ohromující! Druhý test GlycanAge zjistil u všech účastníků kromě jednoho pozoruhodnou revitalizaci a omlazení o 1-12 biologických let po pouhých 3 měsících pití vody. Zatím jsme na počátku toho, co všechno Analemma dokáže a máme před sebou mnoho dalších studií.

 

Analemma: Recenze odborníků

„Je to tak jednoduché, pokud jste naživu, měli byste pít tuto vodu.“ – Dr. Renee Steimman, lékař

„Tato voda je požehnáním.“ Dr. Eric Laarakker, DMV, zakladatel Healthcare Academy Den Hoek.

„Analemma je průlom, je to revoluce ve vědě o vodě.“ – Dolf Zantinge, podnikatel s praxí v oblasti optických vláken, telekomunikací, umělé inteligence a získávání dat.

 

Upozornění: Tato prohlášení nebyla posuzována Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

 

Kontakt pro media:
Karolína Kejřová
info@energizujici-voda.cz
tel.: +420 736 677 449

Psali o nás ….

Seznamte se s Analemma

Pozn.: Na videu lze zapnout české titulky.

„Analemma je průlom, je to revoluce ve vědě o vodě.“

Dolf Zantinge, vynálezce a inventor v oblasti získávání dat

Mozek je orgán, který v těle obsahuje nejvíce vody,  a proto voda hraje zásadní a významnou roli ve všech jeho funkcích. Při testování vlivu Analemmy na mozkové vlny jsme si všimli, že během půl hodiny po vypití vody Analemma nastala rovnováha. Pomocí EEG jsme zaznamenali okamžité pozitivní účinky vody Analemma v různých částech mozku. Všimli jsme si také, že používání mobilních telefonů tuto křehkou rovnováhu narušuje a vytváří v mozkových vlnách chaos.

Aplikovali jsme vodu Analemma uživatelům mobilních telefonů, abychom zjistili, zda-li dojde k obnovení rovnováhy – a hle, během několika minut po vypití vody se rovnováha obnovila.

Analemma vytváří harmonii; vytváří rovnováhu v našem těle i v naší mysli a část, kde se to projevuje nejrychleji, je mozek.

Koupit Analemma

Kupte si ještě dnes vaši Analemma

Připojte se k “(R)evoluci vody”

Energizující voda 3

Analemma – trubice na úpravu vody

3 990 

Analemma je nástroj pro přeměnu běžné vody z kohoutku do energizující, supernabité, plnospektrální a koherentní podoby. V běžné kohoutkové vodě se molekuly H2O pohybují chaoticky a nepravidelně.  Analemma jednoduchým procesem radikálně změní stav vody tím, že přeskupí molekuly H2O do kapalné krystalické struktury. Tato struktura a její stabilita má neobyčejný vliv na všechny živé organismy.